Register immediately
View: 22|Reply: 0
Print Prev. thread Next thread

بازسازی نما و دکوراسیون داخل...

[Copy link]

1

Threads

1

Posts

5

Credits

Lv.2 Fresh Member

Rank: 1

Credits
5
Jump to specified page
The Landlord
Post time 7 day(s) ago | Show the author posts only Reply Awards |Descending |Read mode
شما تصمیم گرفته اید که زمان آن رسیده است که خانه شما ظاهری تازه پیدا کند - شاید از آن بزرگتر شده اید، بازسازی خانه در شیراز  خانواده ای در حال رشد دارید یا فقط فضای بازتری می خواهید. خانه عالی را در ذهن خود مجسم می کنید.
خانه در شیراز
تمام سؤالات به وجود می آیند. هزینه آن چقدر است؟ چقد طول میکشه؟ آیا خانه خود را خراب می کنید و آن را بازسازی خانه در شیراز می کنید یا ملک موجود خود را بازسازی می کنید؟

در حالی که اینها سوالات مهمی هستند که باید بپرسند، عوامل بیشتری نسبت به هزینه و جدول زمانی در بازی وجود دارد. سعی و کوشش خود را پیش از موعد انجام دهید تا از تلاش‌های خود برای استفاده مؤثر استفاده کنید. در اینجا شش فاکتور مهمی که باید هنگام انتخاب بین خرابی و بازسازی خانه در شیراز در مقابل نوسازی در نظر بگیرید، آورده شده است.

Knock-down and Rebuild VS. بازسازی خانه در شیراز : 6 عامل مهم که باید در نظر بگیرید

1. چه مقدار کار باید انجام شود
اولین فاکتور مهم این است که منطقه(های) خانه خود را که نیاز به بازسازی خانه در شیراز یا بازسازی دارد، تعریف کنید. آیا این یک بازسازی آشپزخانه، یک اتاق اضافی یا یک تغییر ساختاری است؟ در بسیاری از موارد، بازسازی از ابتدا بهترین گزینه برای بازسازی خانه است.

از آنجایی که سیستم‌های کارآمدی برای ساخت خانه‌های جدید وجود دارد، می‌توانید فرآیند را به سازنده انتخابی خود بسپارید. برعکس، مالکان خانه بازسازی خانه در شیراز را کاری زمانبرتر و پر زحمت می دانند. ممکن است از شما بخواهد که به دنبال همه پیمانکاران مناسب بگردید، آنها را بررسی کنید و از آنها بخواهید برای مدت طولانی وارد خانه شما شوند.

2. سن خانه شما، شرایط بلوک و سایت، و محدودیت های شورا
سن خانه شما یکی دیگر از جزئیات مهمی است که باید به آن توجه کنید. اگر در خانه قدیمی‌تری زندگی می‌کنید که به زیبایی حفظ شده است، می‌توانید برای ادای احترام به تاریخ آن، بازسازی خانه در شیراز را انتخاب کنید. این می تواند خود را به ویژه برای خانه های غیرمعمول به سبک کوئینزلندر در دوران گذشته مناسب کند. گاهی اوقات، سن خانه شما می تواند بر محدودیت های شورای اطراف آن تأثیر بگذارد. برخی از شوراها خانه‌های دارای سن خاص یا میراث فرهنگی را از بازسازی یا حتی تخریب منع می‌کنند. کارهای برنامه ریزی شده در این منطقه همچنین می تواند مانعی برای نوسازی یا بازسازی باشد.

شورا همچنین شرایط بلوک شما را بررسی خواهد کرد. خانه‌های روی بلوک‌های مسطح معمولاً راحت‌تر از خانه‌های روی بلوک‌های شیب‌دار تخریب و بازسازی  خانه در شیراز می‌شوند. همچنین ممکن است پوشش گیاهی یا درختانی در اطراف بلوک وجود داشته باشد که باید برداشته شود، که به مجوز نیاز دارد.

نکته: سن خانه خود را با مشاهده قرارداد، طرح فاضلاب/زهکشی، جعبه کنتور (برای تاریخ نصب اولیه)، یا با جستجوی سوابق شورا بررسی کنید.

3-هزینه تخریب و بازسازی چقدر است؟
شاید مهم ترین نگرانی برای بسیاری هزینه های مربوط به بازسازی خانه در شیراز یا نوسازی باشد. در اغلب موارد، بازسازی هزینه بیشتری نسبت به بازسازی دارد. هزینه متوسط بازسازی خانه استرالیایی حدود 2500 تا 4000 دلار در هر متر مربع است و بسته به متریال و پوشش انتخابی می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال، بازسازی اتاق نشیمن می تواند تا 15000 دلار برای شما هزینه داشته باشد. بازسازی خانه یک خوابه می تواند تا 140000 دلار افزایش یابد.

کافی است بگوییم، خراب کردن و بازسازی خانه در شیراز یک گزینه مقرون به صرفه تر برای بازسازی های گسترده است. به عنوان مثال، مقرون به صرفه ترین خانه یک طبقه در خانه پلنتیشن 167900 دلار و 265900 دلار برای دو طبقه* است.


https://behinesazan.co/news/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%86%D9
Reply

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register immediately

Points Rules